Благодійний ярмарок в школі.

2014-09-17

/Files/images/Ярмарок.jpg
/Files/images/yarmarka/IMGP7975.JPG

Виховання чуйності та милосердя немає у звичайній шкільній програмі. Але саме ці якості прищеплюють своїм вихованцям вчителі Шандрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Уже традиційним у навчальному закладі стало проведення щорічних благодійних ярмарків. Ось і цього року 17 вересня відбувся благодійний ярмарок на підтримку воїнів АТО під гаслом "Діти Київщини - воїнам АТО".

До підготовки свята вчителі залучили учнів 1-11 класів школи, а також їх батьків. Кожен клас представляв свій стіл з різноманітними, виготовленими власноруч або за допомогою батьків, стравами: пирогами, печивом, цукерками, пиріжками, кексами, млинчиками та ще масою різної смакоти.

Всі зібрані кошти будуть направлені на закупівлю потрібного медичного обладнання та спрямовані на потреби військових у зоні АТО.

Нехай знають наші воїни, що у них росте достойна зміна, що у них є надійна підтримка. Ми завжди з вами, захисники України!

Адміністрація та педагогічний і учнівський колективи школи вдячні за допомогу у проведенні ярмарку батькам, бабусям та дідусям школярів!

/Files/images/yarmarka/IMGP7980.JPG

/Files/images/yarmarka/IMGP7975.JPG

/Files/images/yarmarka/IMGP7968.JPG

/Files/images/yarmarka/IMGP7969.JPG

/Files/images/yarmarka/IMGP7973.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 60