Олімпійський тиждень в школі

2014-09-12

/Files/images/1390482277-3073-na-olimpiadu-poedut-esche-3-sportsmena.jpg

З 8 по 12 вересня по всій території України проходив Олімпійський тиждень, який присвячувався здобуткам українських спортсменів на внутрішніх та міжнародних аренах у минулому та вихованню підростаючої олімпійської молоді на майбутнє. Шандрівська загальноосвітня школа I-III ступенів підхопила ідею проведення Олімпійського тижня, під час якого учні школи отримали можливість більше дізнатися про історію Олімпійського руху, його ідеї та принципи, про те, як загартовувати себе не лише фізично, а й інтелектуально.

У понеділок, 8 вересня, педагогічний та учнівський колективи вишикувалися на лінійку «Здорові діти – здорова нація», де було оголошено план проведення Олімпійського тижня в школі.

Наступного дня класними керівниками проведено єдиний Олімпійський урок «Діти – олімпійська надія України».

10 вересня серед учнів 6-8 класів була проведена вікторина «Знавці історії олімпійського руху». 11 вересня вчитель фізкультури Кутовий В.М. для учнів 1-11 класів провів спортивне свято «Спорт – запорука здоров’я».

Вчитель образотворчого мистецтва Арутюнян О.М. провела виставку малюнків учнів 1-4 класів «Ми – майбутні олімпійці».

Протягом тижня в шкільній бібліотеці працювала виставка «Спортивна гордість країни», організована бібліотекарем Гафинець Г.Ю.

Веселими і задоволеними залишилися всі учні й вчителі. Ми ще раз побачили, що в нашій школі ростуть сильні, спритні й сміливі діти. Тож бажаємо всім спортсменам тільки перемог – як на спортивних майданчиках, так і за їхніми межами!

/Files/images/olmpyskiy_tijden/IMGP7921.JPG

/Files/images/olmpyskiy_tijden/IMGP7912.JPG

/Files/images/olmpyskiy_tijden/IMGP7935.JPG

/Files/images/olmpyskiy_tijden/IMGP7942.JPG

/Files/images/olmpyskiy_tijden/IMGP7946.JPG

/Files/images/olmpyskiy_tijden/IMGP7945.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 27