Свято Останнього дзвоника

2014-05-30

/Files/images/statusi-pro-ostannij-dzvonik.jpg

Звіт про участь у Святі Останнього дзвоника

1. Шандрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, с.Шандра, Миронівський р-н, Київська обл..

2. 30 травня 2014 року, 10.00 год.

3. Шандрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

4. Урочиста лінійка

5. Присутні:

- Отець Віталій, настоятель Свято-Михайлівської церкви та голова батьківського комітету Шандрівської ЗОШ І-ІІІ ст;

- Сергій Іванович Шевченко, голова Шандрівської ради;

- Володимир Анатолійович Нечипоренко, начальник відділу освіти Миронівської РДА;

- Олександр Федорович Гонтар, голова фермерського господарства «Гоншан»;

- Микола Васильович Ополонець, голова фермерського господарства «Світанок»;

- Володимир Федорович Гончар, голова фермерського господарства «Гончар В.Ф.»;

- Вадим Станіславович Вихор та Микола Олександрович Шупер, підприємці;

- Микола Андрійович Тищенко, голова ветеранської організації села Шандра.

6. У виступі начальника відділу освіти Миронівської РДА Нечипоренка В.А. звучало вітання голови Київської обласної державної адміністрації.

7. На лінійці було нагороджено:

- Похвальними листами:

- Попика Андрія (2 клас),

- Сірого Сергія (8 кл),

- Ланько Дар’ю (6 кл),

- Романченка Івана (5 кл),

- Бойко Софію (5 кл);

- Грамотами:

- Волонтерський загін «Поклик душі», за участь у районному місячнику доброчинності під гаслом «Місія доброчинності»;

- Хореографічний колектив «Веселі клоуни», за ІІ місце у районному огляді-конкурсі дитячої творчості «Перлини Миронівщини» в номінації «Сучасний танець»;

- Ансамбль «Чарівниці», за ІІ місце у районному огляді-конкурсі дитячої творчості «Перлини Миронівщини» в номінації «Вокальні ансамблі»;

- Подяками:

- Романченко Тетяна Олександрівна;

- Кириченко Людмила Леонідівна;

- Грамотами за найкращий результат у Міжнародній природознавчій грі «Геліантус» (координатор Ємець Т.І.):

- Гнатюк Люба (5 кл);

- Сокол Аліна (5 кл);

- Харченко Аліна (5 кл);

- Журавльова Сніжана (5 кл);

- Бойко Софія (5 кл);

- Москалець Марія (5 кл);

- Романченко Іван (5 кл);

- Грамотами за участь і добрий результат у міжнародній математичній грі «Кенгуру» (координатор Шабан О.К):

- Ланько Дар’я (6 кл);

- Сокол Максим (6 кл);

- Бойко Софія (5 кл);

- Романченко Іван (5 кл);

- Сокол Аліна (5 кл);

- Сіра Анна (4 кл);

- Сорока Олександр (4 кл);

- Попик Андрій (2 кл);

- Дипломами за участь і перемогу у Всеукраїнській мовознавчій грі «Соняшник» (координатори Іщенко О.Й., Гончар С.Г.):

- Дипломом ІІ ступеня регіонального рівня Сітарук Валерія (7 кл);

- Дипломом І ступеня регіонального рівня Сірий Сергій (8 кл);

- Дипломом І ступеня регіонального рівня Іванова Кристина (10 кл);

- Дипломом І ступеня регіонального рівня Арутюнян Марина (11 кл);

- Дипломом ІІІ ступеня Всеукраїнського рівня Ланько Дар’я (6 кл);

- Дипломом ІІ ступеня Всеукраїнського рівня Бойко Софія (5 кл);

- Дипломом І ступеня Всеукраїнського рівня Гончар Оксана (9 кл).

/Files/images/IMGP7725.JPG

/Files/images/IMGP7724.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 22