«Тобі, Тарасе, шану складаємо»

2014-03-11

/Files/images/Шевченко.jpg

Щовесни на початку березня в нашій державі вшановують пам'ять. Великого Кобзаря – Тараса Григоровича Шевченка. У 2014 році відзначається 200 річниця від дня народження поета. В нашій школі уже стало традицією відзначати Шевченківські дні. З метою популяризації його творчої спадщини, активізації патріотичного виховання, пов'язаного з іменем видатного митця в школі пройшли різноманітні заходи.

Розпочався тиждень Шевченківських днів з урочистої лінійки «Тобі, Тарасе, шану складаємо». Протягом тижня було проведено конкурс малюнків серед учнів 1-4 класів «Шевченкові твори очима дітей». Вчителем української літератури Гончар С.Г. для учнів 5-11 класів проводилися інформаційні хвилинки «Незабутній Шевченко», літературні читання «Поезії Т.Г.Шевченка торкнулися моєї душі» та брейн-ринг присвячений Т.Г.Шевченку.

На кінець тижня були проведені конкурс шкільних стіннівок «Ми пам’ятаємо тебе, Тарасе» та книжкова виставка «»Уклін тобі, Тарасе!».

7 березня 2014 року класними керівниками для учнів 1-11 класів був проведений єдиний урок на тему "Об’єднаймося ж, брати мої!"

09 березня 2014 року біля пам’ятника Т.Г.Шевченка на території школи було проведено мітинг-реквієм пам’яті Великого Кобзаря, в якому взяли участь представники організацій села Шандра, місцеві фермери, працівники Шандрівської сільської ради та учні і вчителі Шандрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Кiлькiсть переглядiв: 8