З Днем захисника Вітчизни

2014-02-24

/Files/images/images (1).jpg

23 лютого народ України святкує День захисника Вітчизни. В цей урочистий день ми вшановуємо всіх, хто причетний до цього високого звання, звання єдиного для всіх: від вкритих сивиною і увінчаних нагородами фронтовиків, до молоді, яка лише нещодавно одягла військову форму. І цього зв’язку не порушать навіть найбільші зміни в сучасному світі, адже священною є пам’ять про нашу перемогу і про тих, хто її виборював і платив найдорожчою ціною.

17-23 лютого 2014 року у Шандрівській ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшли заходи, приурочені цій події. Класні керівники 1-11 класів провели єдиний урок Мужності «Вклоняємося доземно всім солдатам». Бібліотекар школи Гафинець Г.Ю. підготувала і провела виставку військово-патріотичної літератури «Солдат на стражі спокою стоїть». Вчителі української літератури провели урок-читання віршів на патріотичну і військову тематику. 19 лютого заступник з виховної роботи Шабан О.К. організувала зустріч учнів школи з колишніми військовослужбовцями, які разом після закінченню зустрічі переглянули військові документальні хроніки.

На кінець проведених заходів до відзначення Дня захисника Вітчизни вчитель фізичної культури Дрига В.В. та вчитель ОЗВ Миргородський В.В. провели разом з учнями 8-11 класів військово-спортивне свято «Будь готовим до захисту Вітчизни», переможці якого були відзначені грамотами.

/Files/images/IMGP7542.JPG

/Files/images/IMGP7562.JPG

/Files/images/IMGP7566.JPG

/Files/images/IMGP7546.JPG

/Files/images/IMGP7554.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 7