Тиждень знань безпеки життєдіяльності

14.04 - 18.04.2014 р.


З метою профілактики травматизму невиробничого характеру, виховання поважного ставлення до безпеки людини, формування в підростаючого покоління світоглядних та етичних основ здорового способу життя, усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки у надзвичайних ситуаціях, що виникають під час порушення життєвого процесу у побуті, під час трудової діяльності чи в соціальному середовищі у період з 14 по 18 квітня 2014 року в Шандрівській ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшов Тиждень знань безпеки життєдіяльності. Для проведення Тижня з основ безпеки життєдіяльності було заплановано ряд заходів, серед яких були:

- 14 квітня демонстрація відеофільму «Обережно – їжа» для учнів 5-11 класів, з якого учні дізналися методи визначення якості харчових продуктів та можливі наслідки вживання неякісної їжі, а також висвітлена проблема вживання ГМО – продукції та її негативний вплив на здоров’я людини. Після перегляду фільму обговорили питання про правила вибору продуктів харчування.

- 17 квітня Кириченко Л.Л. (медичний працівник школи) провела практичне заняття, на тему: «Допоможи другу». Завданням заходу було навчити учнів практичних навичок надавати першу долікарську допомогу при різних видах травм: переломах, вивихах, кровотечах, черепно-мозкових травмах. Учні на практиці використовували засоби надання першої допомоги: перев’язочні матеріали та підручні матеріали для накладання шин. Також був проведений тренінг на знання складу автомобільної аптечки та призначення лікарських засобів та їх використання. Відпрацьовувалися прийоми транспортування уявного «потерпілого» за допомогою підручних засобів.

/Files/IMGP7682.JPG

/Files/images/IMGP7683.JPG

/Files/images/obj/IMGP7686.JPG

/Files/images/obj/IMGP7690.JPG

/Files/images/obj/IMGP7696.JPG

- 18 квітня Ємець Т.І. (вчитель основ здоров’я) провела тренувальну евакуацію учнів з приміщення школи на випадок надзвичайної ситуації. Учні та вчителі організовано евакуювалися з приміщень згідно плану евакуації та відрапортували директору школи.

- Протягом тижня класні керівники 1-11 класів провели години спілкування з учнями на тему «Твоя безпека – це твоя уважність».

Закріплюючи та підсумовуючи отримані знання протягом тижня, з учнями були проведені конкурси:

1. Конкурс-виставка плакатів для учнів 6-11 класів.

2. Конкурс-виставка малюнків на тему «Моя безпека» для учнів 1-5 класів.

3. Вікторина-змагання на тему «Бережись вогню» для учнів 8-11 класів.

/Files/IMGP7673.JPG

/Files/IMGP7669.JPG

/Files/IMGP7668.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 15